Autobuske linije do više od 100 gradova u 17 evropskih država! Dostava karata na adresu putnika širom Srbije! Od decembra uvodimo linije do većih zimskih centara (Kopaonik, Jahorina...). ONLINE REZERVACIJE

NAJAM AUTOBUSA I MINIBUSEVA

AUSTRIJA     BELGIJA     CRNA GORA     ČEŠKA     DANSKA     FRANCUSKA     GRČKA     HOLANDIJA     HRVATSKA     KNIN     ITALIJA     MAĐARSKA     MAKEDONIJA     NEMAČKA     SLOVAČKA     SLOVENIJA     ŠVAJCARSKA     ŠVEDSKA     ZLATIBOR

Sadržaji na sajtu su informativnog karaktera. Važeći su isključivo cenovnik i red vožnje prevoznika.

Autobuske linije - HRVATSKA

Autobuske linija od Novog Sada i Sombora do Knina (Sisak, Petrinja, Glina, Slunj, Plitvice, Korenica, Udbina, Gračac i Knin). Tokom leta u našoj ponudi su i linije do Korčule, Dubrovnika, Dalmacije, Istre i Kvarnera. Moderni, udobni i klimatizovani autobusi najviše turističke klase (AC/TV). Rezervacija i kupovina karata u našoj AGENCIJI u centru Novog Sada ili putem ONLINE REZERVACIJA. Posebne pogodnosti za turističke agencije...

Cena karte od NOVOG SADA do:U jednom pravcu: Povratna:

KNIN
deca 3 - 10 godina
deca do 3 godine (nemaju sedište)
*

3.700
1.850
/

5.900
2.950
/

GRAČAC
deca 3 - 10 godina
deca do 3 godine (nemaju sedište)
*

3.600
1.800
/

5.700
2.850

/

UDBINA
deca 3 - 10 godina
deca do 3 godine (nemaju sedište)
*

3.500
1.750
/

5.600
2.800

/

KORENICA
deca 3 - 10 godina
deca do 3 godine (nemaju sedište)
*

3.400
1.700
/

5.400
2.700

/

PLITVICE
deca 3 - 10 godina
deca do 3 godine (nemaju sedište)
*

3.300
1.650
/

5.300
2.650

/

SLUNJ
deca 3 - 10 godina
deca do 3 godine (nemaju sedište)
*

3.200
1.600
/

5.000
2.500

/

GLINA
deca 3 - 10 godina
deca do 3 godine (nemaju sedište)
*

2.800
1.400
/

4.500
2.250

/

PETRINJA
deca 3 - 10 godina
deca do 3 godine (nemaju sedište)
*

2.600
1.300
/

4.200
2.100

/

SISAK
deca 3 - 10 godina
deca do 3 godine (nemaju sedište)
*

2.500
1.250
/

4.000
2.000
/

*Na liniji za Knin deca do 3 godine nemaju sedište i ne plaćaju. Ako koriste sedište plaćaju kao deca 3 - 10 godina.

RED VOŽNJE

NOVI SAD KNIN

KNIN NOVI SAD

Ponedeljak, sreda, petak i subota

Utorak, četvrtak, subota i nedelja

20:00 polazak iz NOVOG SADA (MAS stanica)
.........jutarnji dolazak u Hrvatsku:
01:00 Sisak (lokalno stajalište)
01:15 Petrinja (kod parka)
01:35 Glina (lokalno stajalište)
03:05 Slunj (lokalno stajalište)
05:15 Plitvice (lokalno stajalište)
05:20 Korenica (restoran Macola)
05:25 Udbina (lokalno stajalište)
05:35 Gračac (lokalno stajalište)
05:45 Knin (autobuska stanica)

20:15 iz Knina (autobuska stanica)
20:25 iz Gračaca (lokalno stajalište)
20:30 iz Udbine (lokalno stajalište)
20:40 iz Korenice (restoran Macola)
20:45 iz Plitvica (lokalno stajalište)
22:45 iz Slunja (lokalno stajalište)
00:15 iz Gline (lokalno stajalište)
00:45 iz Petrinje (kod parka)
04:30 iz Siska (lokalno stajalište)
...........jutarnji dolazak u Srbiju:
06:00 dolazak u NOVI SAD (MAS stanica)

USLOVI REZERVISANJA, PLAĆANJA I PREUZIMANJA KARTE

Karte možete rezervisati:
  -
ONLINE REZERVACIJOM
,
  - U našoj agenciji u Novom Sadu (Mite Ružića 2 - Katolička porta),
  - Telefonom (karte rezervisane telefonski mogu biti preuzete isključivo u agenciji).
Preporučujemo Vam opciju ONLINE REZERVACIJA, koja se u našoj dugogodišnjoj praksi pokazala kao izuzetno efikasna. Putnik ima slobodu da sam unosi podatke za željeno putovanje i uz vrlo brzu komunikaciju putem 1-2 emejla celokupan proces rezervacija – plaćanje – uručenje karte” može biti kompletiran za svega 24 do 48 časova. Kad popunite formular, ubrzo dobijate naš odgovor (emejlom ili telefonom), sa potvrdom rezervacije i instrukcijama za plaćanje i preuzimanje/uručenje karte.

Karte možete platiti:
  - U našoj agenciji u Novom Sadu (Mite Ružića 2 - Katolička porta),
  - U bilo kojoj banci/pošti u Srbiji (podatke za plaćanje dobijate uz potvrdu vaše rezervacije, emejlom ili sms porukom).
Ukoliko Vam nije drugačije naglašeno, rok za plaćanje rezervisane karte je do 3 radna dana (puna 72 sata) pre samog početka putovanja, tj. polaska autobusa. Rezervacije koje nisu plaćene do navedenog roka, automatski prestaju da važe.
Ne ostoji mogućnost da vašu rezervisanu kartu platite na autobuskoj stanici ili u autobusu, pri samom polasku.

Karte možete preuzeti:
  - U našoj agenciji u Novom Sadu (Mite Ružića 2 - Katolička porta),
  - Dostavom karte kurirskom službom (Postekspres, Aks, Bex, City Express) na adresu po želji putnika.
Troškove dostave plaća sam kupac prilikom uručenja karte (150 – 250 dinara, u zavisnosti za koju se kurirsku službu putnik opredeli). Za gradove i veća mesta u Srbiji, kurirske službe nude mogućnost dostave po principu “danas za sutra” (uručenje je dan nakon slanja u večernjim časovima) tokom radnih dana. Za manja mesta i seoska naselja postoje određena ograničenja dostave, u smislu da se isporuka vrši samo jednom ili dvaput nedeljno, ili da isporuku vrše obični poštari a ne kuriri službe.
Ne postoji mogućnost da kartu preuzmete na autobuskoj stanici ili u autobusu, pri samom polasku.

Povratne karte se izdaju sa otvorenim povratkom, te putnik sam rezerviše mesto za povratak kod predstavnika u inostranstvu (sve podatke potrebne za to dobijate uz samu kartu). Povratne karte važe: na sezonskim linijama (Pula, Dubrovnik i Korčula) - najkasnije do poslednjeg navedenog datuma ovosezonskog povratka, na linijama za Split i Knin - do 90 dana.

Putnički prtljag se naplaćuje 120 dinara po komadu.

Putnik sam brine o svojoj putnoj dokumentaciji (pasoš, polisa međunarodnog zdravstvenog osiguranja, saglasnost za maloletna lica, novčana sredstva…). Agencija Vam može pružiti osnovne informacije u vezi sa tim - ukoliko imate neku nejasnoću, slobodno nam se obratite.

Nije dozvoljeno:
  - Putovanje maloletnih lica bez pratnje punoletnog lica,
  - Ukrcavanje/iskrcavanje putnika van stajališta navedenih u redu vožnje,
  - Kombinovanje odlaska i povratka različitim linijama (bez obzira koje linije i prevoznici su u pitanju),
  - Prevoz kućnih ljubimaca (bez obzira da li su u boksu/kutiji),
  - Slanje pošiljaka/pisama bez pratnje putnika (bez obzira na sadržaj pošiljke).