Međunarodne autobuske linije do više od 100 gradova u 17 evropskih država! Krajem juna uvodimo svakodnevne polaske do Istre, Dalmacije, Ohrida... Dostava karata na adresu putnika širom Srbije! Najam minibuseva i autobusa visoke turističke klase.   ONLINE REZERVACIJE

NAJAM AUTOBUSA

AUSTRIJA     BELGIJA     CRNA GORA     ČEŠKA     DANSKA     FRANCUSKA     GRČKA     HOLANDIJA     HRVATSKA     ITALIJA     MAĐARSKA     MAKEDONIJA     NEMAČKA     SLOVAČKA     SLOVENIJA     ŠVAJCARSKA     ŠVEDSKA     ZLATIBOR
Sadržaji na sajtu su informativnog karaktera. Važeći su isključivo cenovnik i red vožnje prevoznika..

Autobuske linije - CRNA GORA

Sezonske linije do Crnogorskog primorja, sa svakodnevnim polascima 3 puta dnevno u oba smera. Od 01.09. linije će saobraćati i preko Beograda, sa svakodnevnim polascima 2 puta dnevno u oba smera (više informacija krajem avgusta...). Prevoz modernim autobusima visoke turističke klase (klima, Tv/Dvd). Linije saobraćaju preko svih primorskih mesta od Sutomora do Igala, gde 1 linija ide preko trajekta a ostale 2 prolaze i kroz sam zaliv. Osim iz Novog Sada, polasci su i iz Iriga, Rume, Sremske Mitrovice, Šapca, Valjeva... S obzirom na veliko interesovanje, preporučujemo da svoje karte rezervišete i kupite na vreme, barem 3 dana unapred. Nudimo pogodnosti za agencije...
REZERVACIJE

Cena karte od Novog Sada do: U jednom pravcu: Povratna:

PODGORICA
studenti
deca 5 - 10 godina

2.800
2.100
1.350

4.400
4.200
2.150

BUDVA - Bečići, Petrovac, Čanj, Sutomore
studenti
deca 5 - 10 godina

3.100
2.300
1.550

4.900
4.500
3.100

KOTOR - Tivat, Lastva, Lepetane
studenti
deca 5 - 10 godina

3.300
2.500
1.650

5.300
4.900
3.300

HERCEG NOVI - Igalo, Baošići, Bijela, Kamenari
studenti
deca 5 - 10 godina

3.400
2.600
1.700

5.500
5.100
3.400

Deca do 4 godine ne plaćaju kartu ako ne koriste sedište. Ukoliko imaju svoje sedište plaćaju 50% karte.

RED VOŽNJE

NOVI SAD IGALO

IGALO NOVI SAD

Svaki dan /*samo do 04.09.

Svaki dan /*samo do 04.09.

17:45 polazak iz NOVOG SADA (autobuska stanica)
*18:30 iz Rume (autobuska stanica)
*18:45 iz Sr. Mitrovice (sportska hala)
*19:30 iz Šapca (autobuska stanica)
...jutarnji dolazak u Crnu Goru:
05:45 Podgorica (kod autobuske stanice)
*06:00 Sutomore (autobuska stanica)
*06:05 Čanj (magistrala)
*06:10 Petrovac (autobuska stanica)
*06:15 Bečići (hotel Montenegro)
06:25 Budva (autobuska stanica)
06:35 Lastva (bus stajalište)
06:45 Kotor (tunel - raskrsnica)
06:50 Tivat (autobuska stanica)
07:10 Lepetane (trajekt)
07:20 Kamenari (trajekt)
07:25 Bijela (benz. pumpa)
07:30 Baošići (lokalno stajalište)
07:35 Đenovići (lokalno stajalište)
07:40 Kumbor (hotel Sanadu)
07:45 Zelenika (lokalno stajalište)
07:50 Meljine (centar)
07:55 Herceg Novi (autobuska stanica)
08:00 Igalo (raskrsnica)

21:00 Igalo (raskrsnica)
21:30 Herceg Novi (autobuska stanica)
21:35 Meljine (centar)
21:40 Zelenika (lokalno stajalište)
21:45 Kumbor (hotel Sanadu)
21:50 Đenovići (lokalno stajalište)
21:55 Baošići (lokalno stajalište)
22:00 Bijela (benz. pumpa)
22:10 Kamenari (trajekt)
22:20 Lepetane (trajekt)
22:40 Tivat (autobuska stanica)
22:45 Kotor (tunel - raskrsnica)
22:50 Lastva (bus stajalište)
23:00 Budva (autobuska stanica)
*23:10 Bečići (hotel Montenegro)
*23:20 Petrovac (autobuska stanica)
*23:25 Čanj (magistrala)
*23:30 Sutomore (autobuska stanica)
00:40 Podgorica (kod autobuske stanice)
...dolazak u Srbiju:
*10:15 Šabac (autobuska stanica)
*10:45 Sr. Mitrovica (sportska hala)
*11:00 Ruma (autobuska stanica)
11:45 dolazak u NOVI SAD (autobuska stanica)

USLOVI REZERVISANJA, PLAĆANJA I PREUZIMANJA KARTE

Karte možete rezervisati:
  - ONLINE REZERVACIJOM,
  - U našoj agenciji u Novom Sadu (Mite Ružića 2 - Katolička porta),
  - Telefonom (karte rezervisane telefonski mogu biti preuzete isključivo u agenciji).

Karte možete platiti:
  - U našoj agenciji u Novom Sadu (Mite Ružića 2 - Katolička porta),
  - U bilo kojoj banci/pošti u Srbiji (podatke za plaćanje dobijate uz potvrdu vaše rezervacije, emejlom ili sms porukom).
Ukoliko Vam nije drugačije naglašeno, rok za plaćanje rezervisane karte je do 5 radnih dana (punih 120 sati) pre samog početka putovanja, tj. polaska autobusa. Rezervacije koje nisu plaćene do navedenog roka, automatski prestaju da važe.
Ne postoji mogućnost da vašu rezervisanu kartu platite na autobuskoj stanici ili u autobusu, pri samom polasku.

Karte možete preuzeti:
  - U našoj agenciji u Novom Sadu (Mite Ružića 2 - Katolička porta),
  - Dostavom karte kurirskom službom (Postekspres, Aks, Bex, City Express) na adresu po želji putnika.
Troškove dostave plaća sam kupac prilikom uručenja karte (150 – 250 dinara, u zavisnosti za koju se kurirsku službu putnik opredeli). Za gradove i veća mesta u Srbiji, kurirske službe nude mogućnost dostave po principu “danas za sutra” (uručenje je dan nakon slanja u večernjim časovima) tokom radnih dana. Za manja mesta i seoska naselja postoje određena ograničenja dostave, u smislu da se isporuka vrši samo jednom ili dvaput nedeljno, ili da isporuku vrše obični poštari a ne kuriri službe.
Ne postoji mogućnost da kartu preuzmete na autobuskoj stanici ili u autobusu, pri samom polasku.

Povratne karte se izdaju sa fiksiranim datumom povratka. Za naknadnu promenu datuma povratka neophodno je kontaktirati agenciju.