Autobuske linije do više od 100 gradova širom Evrope! Redovne linije do primorja Crne Gore i sezonske linije do Dalmacije, Dubrovnika, Korčule, Istre i Ohrida. ONLINE REZERVACIJE

NAJAM AUTOBUSA

Sadržaji na sajtu su informativnog karaktera. Važeći su isključivo cenovnik i red vožnje prevoznika.

Autobuske linije - CRNA GORA

Sezonske linije do Crnogorskog primorja, sa 3 polaska svakog dana (17:45, 18:30 i 20:30). Prevoz modernim autobusima visoke turističke klase (klima, Tv/Dvd). Linije saobraćaju preko svih primorskih mesta od Sutomora na jugu do Igala na severu, gde 1 linija ide preko trajekta (17:45) a ostale 2 (18:30 i 20:30) prolaze kroz kotorski zaliv. Osim iz Novog Sada, polasci su i iz Beograda, Subotice, Iriga, Rume, Sremske Mitrovice (pogledajte niže u redu vožnje). S obzirom na izuzetno veliko interesovanje, preporučujemo da svoje karte rezervišete i kupite na vreme, barem 7 dana unapred. Nudimo pogodnosti za agencije. REZERVACIJE

POLASCI IZ SRBIJE PREMA CRNOJ GORI      
AUTOBUSKA
STAJALIŠTA / STANICE
     
FENIKS LENS & BLUELINE      
Svaki dan Svaki dan Svaki dan      
do 03.09. cele godine cele godine      
     
17:45 18:30 20:30 NOVI SAD (MAS stanica) 11:45 9:30 9:30
18:15 / / IRIG (autobuska stanica) 11:15 / /
18:30 / / RUMA (autobuska stanica) 11:00 / /
/ 20:00 22:00 BEOGRAD (BAS stanica) / 8:00 7:50
... ...dolazak ...dolazak ...dolazak
...dolazak ...dolazak ...dolazak ...
6:00 / / SUTOMORE (autobuska stanica) 23:30 / /
6:05 / / BULJARICE (magistrala) 23:25 / /
6:05 / / ČANJ (magistrala) 23:25 / /
6:10 / / PETROVAC (autobuska stanica) 23:15 / /
6:15 / / BEČIĆI (hotel Montenegro) 23:10 / /
6:25 6:00 8:00 BUDVA (autobuska stanica) 23:00 21:30 21:00
6:35 6:10 8:01 LASTVA (bus stajalište) 22:50 21:20 20:50
6:50 6:45 8:30 TIVAT (autobuska stanica) 22:40 21:00 20:00
/ 7:00 9:00 KOTOR (autobuska stanica) / 20:40 19:50
/ 7:10 9:20 PERAST (lokalno stajalište) / 20:40 14:40
/ 7:20 9:30 RISAN (lokalno stajalište) / 20:30 19:30
/ 7:25 9:35 MORINJ (lokalno stajalište) / 20:25 19:25
7:10 / / LEPETANE (trajekt) 22:20 / /
7:20 / / KAMENARI (trajekt) 22:10 / /
7:25 7:30 9:40 BIJELA (benzinska pumpa) 22:00 20:20 19:20
7:30 7:32 7:42 BAOŠIĆI (lokalno stajalište) 21:55 20:17 19:17
7:35 7:35 9:45 ĐENOVIĆI (lokalno stajalište) 21:50 20:15 19:15
7:40 7:40 9:47 KUMBOR (hotel Sanadu) 21:45 20:12 19:12
7:45 7:45 9:50 ZELENIKA (lokalno stajalište) 21:40 20:10 19:10
7:50 7:50 9:52 MELJINE (centar) 21:35 20:05 19:05
7:55 8:00 10:00 HERCEG NOVI (autobuska stanica) 21:30 20:00 19:00
8:00 8:15 10:15 IGALO (parking - raskrsnica) 21:00 19:20 18:20
... ... ... ... ...polazak ...polazak ...polazak
      AUTOBUSKA
STAJALIŠTA / STANICE
      Svaki dan Svaki dan Svaki dan
      do 4.9. cele godine cele godine
      FENIKS LENS & BLUELINE
     
      POVRATAK IZ CRNE GORE PREMA SRBIJI
CENOVNIK  
DESTINACIJA (PREVOZNIK) KATEGORIJE JEDAN SMER POVRATNA KARTA
SUTOMORE, BULJARICE, ČANJ, PETROVAC, BEČIĆI, BUDVA (FENIKS) Odrasli 2.730 4.410
studenti (do 27 god) 2.100 3.990
deca 5 - 10 godina 1.365 2.730
BUDVA (LENS) Odrasli 2.900 4.800
studenti (do 27 god) 2.200 4.300
deca do 10 godina 1.500 3.000
BUDVA (BLUELINE) Odrasli 3.080 4.920
studenti (do 27 god) 2.310 4.620
deca do 7 godina 1.550 3.100
TIVAT, LASTVA, LEPETANE (FENIKS) Odrasli 2.940 4.730
studenti 2.210 4.200
deca 5 - 10 godina 1.470 2.940
 KOTOR, TIVAT, RISAN, PERAST, MORINJ (LENS) Odrasli 3.000 5.000
studenti (do 27 god) 2.300 4.400
deca do 10 godina 1.600 3.200
 KOTOR, TIVAT, RISAN, PERAST, MORINJ (BLUELINE) Odrasli 3.410 5.455
studenti (do 27 god) 2.560 5.115
deca do 7 godina 1.705 3.410
HERCEG NOVI, IGALO, MELJINE, ZELENIKA, KUMBOR, ĐENOVIĆI, BAOŠIĆI, BIJELA (FENIKS) Odrasli 3.150 5.040
studenti 2.310 4.410
deca 5 - 10 godina 1.575 3.150
HERCEG NOVI, IGALO, MELJINE, ZELENIKA, KUMBOR, ĐENOVIĆI, BAOŠIĆI, BIJELA (LENS) Odrasli 3.200 5.200
studenti (do 27 god) 2.400 4.600
deca do 10 godina 1.600 3.200
HERCEG NOVI, IGALO, MELJINE, ZELENIKA, KUMBOR, ĐENOVIĆI, BAOŠIĆI, BIJELA (BLUELINE) Odrasli 3.520 5.630
studenti (do 27 god) 2.640 5.280
deca do 7 godina 1.760 3.520
Mogući dodatni troškovi putnika:  Peronska karta u N.Sadu (oko 130din po osobi, plaća se na šalteru MAS stanice),
Putnički prtljag 120din komad, plaća se pri ukrcavanju, prevoznici Lens i Blueline.
Prevoznik Feniks ne naplaćuje putnički prtljag.

Odlazak i povratak se ne mogu kombinovati sa različitim prevoznicima.
Povratne karte prevoznika Feniks se izdaju sa fiksiranim datumom povratka (moguća naknadna promena povratka). Prevoznik Feniks ne naplaćuje putnički prtljag.
P
ovratne karte prevoznika Lens (važe 90 dana) i Blueline (važe 30 dana) izdaju se sa otvorenim datumom povratka (putnici rezervišu povratak u Crnoj Gori). Ova dva prevoznika, Lens i Blueline, naplaćuju putnički prtljag 120 dinara po komadu.

USLOVI REZERVISANJA, PLAĆANJA I PREUZIMANJA KARTE

Karte možete rezervisati:
  - ONLINE REZERVACIJOM,
  - U našoj agenciji u Novom Sadu (Mite Ružića 2 - Katolička porta),
  - Telefonom (karte rezervisane telefonski mogu biti preuzete isključivo u agenciji).

Karte možete platiti:
  - U našoj agenciji u Novom Sadu (Mite Ružića 2 - Katolička porta),
  - U bilo kojoj banci/pošti u Srbiji (podatke za plaćanje dobijate uz potvrdu vaše rezervacije, emejlom ili sms porukom).
Ukoliko Vam nije drugačije naglašeno, rok za plaćanje rezervisane karte je do 5 dana (punih 120 sati) pre samog početka putovanja, tj. polaska autobusa. Rezervacije koje nisu plaćene do navedenog roka, automatski prestaju da važe.
Ne postoji mogućnost da vašu rezervisanu kartu platite na autobuskoj stanici ili u autobusu, pri samom polasku.

Karte možete preuzeti:
  - U našoj agenciji u Novom Sadu (Mite Ružića 2 - Katolička porta),
  - Dostavom karte kurirskom službom (Postekspres, Aks, Bex, City Express) na adresu po želji putnika.
Troškove dostave plaća sam kupac prilikom uručenja karte (150 – 250 dinara, u zavisnosti za koju se kurirsku službu putnik opredeli). Za gradove i veća mesta u Srbiji, kurirske službe nude mogućnost dostave po principu “danas za sutra” (uručenje je dan nakon slanja u večernjim časovima) tokom radnih dana. Za manja mesta i seoska naselja postoje određena ograničenja dostave, u smislu da se isporuka vrši samo jednom ili dvaput nedeljno, ili da isporuku vrše obični poštari a ne kuriri službe.
Ne postoji mogućnost da kartu preuzmete na autobuskoj stanici ili u autobusu, pri samom polasku.